IKP 2019 – Osterhofen.

Szanowne Koleżanki i Koledzy,

Klub Wyżłów Polskiego Związku Łowieckiego podczas ostatniego IKP 2017 na Węgrzech został przyjęty do jako Członek Światowego Klubu Wyżłów. Było to podsumowanie ciężkiej pracy założycieli jak i wszystkich członków Klubu. Podczas IKP 2017 Klub reprezentowali Rafał Owca, Piotr Kiszka, Piotr Wachnik i Przemysław Miros, których psy ukończyły sprawdziany z dyplomami I stopnia, zaś psy Piotra Kiszki i Piotra Wachnika wyszły z grup jako najlepsze.  Był to wielki sukces polskiej kynologi, który tworzą właściciele psów myśliwskich.

W tym roku IKP odbywa się w Dolnej Bawarii w dniach 10-12 października w Osterhofen. 

Warunkiem zgłoszenia na IKP 2019 jest posiadanie  dyplomów I stopnia  po próbach polowych  oraz konkursie wielostronnym lub ich odpowiedników z krajów ościennych. Oprócz tego potwierdzona ocena eksterieru minimum bardzo dobra.

Poniżej załączamy podstawowe informacje dla chętnych do wzięcia udziału w tegorocznej edycji zawodów IKP w języku niemieckim. Proszę pamiętać, że ostateczny termin zgłoszenia to 1 lipiec 2019. Dlatego wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie zgłoszeń do 26 czerwca 2019 r. na adres klubu biuro@klubwyzlowpzl.pl lub prosimy o kontakt telefoniczny z zarządem Klubu.

Informator>>>