6

Plany na 2019

Zarząd Główny PZŁ obdarzył zaufaniem Klub Wyżłów PZŁ i powierzył organizację w 2019 testów dla Wyżłów w klasach wielostronnej, wszechstronnej, sprawdzianu dla młodych psów, ścieżki tropowej oraz Konkursu ks. Niedbała.
Dokładne daty sprawdzianów organizowanych przez Zarządy Okręgowe oraz Klub Wyżłów PZŁ pojawią się już niedługo w harmonogramie konkursów na stronie Klubu.

Andrzej Miturski

6 Comments

  1. Tomek jakich potrzebujesz informacji? Masz info że takie imprezy będzie organizował Klub. Terminy imprez będą w oficjwlnym kalendarzu.

    • Oficjalnych… jak na razie w oficjalnych dokumentach ( wydanych przez właściwy organ z podpisem i pieczątką ) jest czarno na białym napisane, że organizatorami prób i konkursów są… oraz kto je ocenia. Nie ma tam ani słowa o ocenach, testach, a tym bardziej klubie… Wybaczcie Panowie moje sceptyczne podejście, ale trochę już liznąłem kynologii, zwłaszcza tej nad Wisłą. Jest jeszcze kilka pytań odnośne obecnego stanu rzeczy, ale prędzej niż później, one same się pojawią…

  2. Gratulacje !!! Kibicuję i mocno trzymam kciuki, serdecznie i z całego serca , zdając sobie sprawę z ogromu prac z tym związanych . Mam nadzieję , że Niedbał będzie Memoriałem wszechstronnym .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *