0

IKP 2019 – katalog zawodów i program obrad Światowego Klubu Wyżłów

Niecały miesiąc pozostał do IKP 2017. W tym roku, jak pamiętamy, zawody odbędą się na Węgrzech przy rekordowej obsadzie 205 psów. Po raz pierwszy w historii przyjęto 5 psów z Klubu Wyżłów PZŁ, obok psów niemieckich, węgierskich, austriackich, czeskich, słowackich, ukraińskich, słoweńskich, szwajcarskich, i rumuńskich. Pracę w polu i na wodzie oceniało będzie 143 sędziów z wielu krajów, w tym Kolega Wojtek Rosiewicz z Polski.

Poniżej katalog IKP 2017 oraz program Światowego Klubu Wyżłów na którym będzie podjęta decyzja o przyjęciu Klubu Wyżłów PZŁ do tej elity światowej, wyżlej kynologii oraz decyzja o przyznaniu naszemu Klubowi organizacji IKP 2019.

1. Katalog IKP 2017

2. Program spotkania Światowego Klubu Wyżłów

Zbigniew Ciemniewski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *