0

I K P 29 wrzesień – 1 październik 2017 Węgry

Szanowne Koleżanki i Koledzy,

Klub Wyżłów Polskiego Związku Łowieckiego od początku swojego istnienia, skrupulatnie realizując zapisy statutowe, zachęca polskich przewodników do udzialu w międzynarodowych imprezach kynologicznych. Najbardziej znaczącym wyrazem naszej aktywności w tym obszarze są, organizowane wspólnie z niemieckimi klubami wyżła krótkowłosego, Polsko-Niemieckie Dni Kynologii Łowieckiej. Pozwoliły one na zapoznanie się polskich przewodników z praktycznym widzeniem przez niemieckich sędziów pracy regulaminów Niemieckiego Klubu Wyżła Krótkowłosego. Kilka polskich psów zaliczyło z dyplomami I stopnia DERBY i SOLMS, co stanowi podstawowe wymaganie do wzięcia udziału w IKP.

Bazując na tych doświadczeniach, warto wypłynąć na szerokie wody i wziąć udział w IKP 2017. Jest obecnie w Polsce co najmniej kilka psów/suk wypełniających warunki uczestnictwa w tej wielkiej, międzynarodowej imprezie kynologii łowieckiej.

Poniżej podstawowe informacje dla chętnych do wzięcia udziału w tegorocznej edycji zawodów. Warto też pamiętać, że wszystko wskazuje na to, iż gospodarzem i organizatorem kolejnego IKP w 2019 będzie nasz Klub.

Poniżej podstawowe zapisy regulaminowe IKP w języku angielskim. Proszę pamiętać, że ostateczny termin zgłoszenia to 1 lipiec 2017.

REGULAMIN IKP

WARUNKI PRZYJĘCIA NA KONKURS

Zbigniew Ciemniewski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *